Geeliakku A-TECH 12V, YTZ12S, YTZ12S-BS, 12V, 11Ah, 210A, huoltovapaa.
Tuotekoodi: AIM310-262
Uutuus
Ulkoinen varasto - Voit saada kotiin keskiviikkona 20.5.2026
Tärkeimmät ominaisuudet ja tekniset tiedot:
  • Aktivoitu tehtaalla
  • Jännite 12 V
  • Kapasiteetti 11 Ah
  • Mitat 150 x 88 x 110 mm